1289129012881291
 

Formænd

04.03.2009 - Stig Brogård Andersen
28.10.2002 - 04.03.2009 Hans Erik Duschek-Hansen
28.10.1996 - 28.10.2002 Jan Skanderup
06.10.1986 - 28.10.1996 Jens Linde
13.11.1978 - 06.10.1986 Gunnar Grejsen
19.10.1970 - 13.11.1978 Jens Malling Pedersen